Mieszkanie, ul. Bolesława Chrobrego
Bolesława Chrobrego, Kwidzyn, pomorskie
- 440 000 zł
- 46,29 m²
- 9 505,29 zł/m²
Magdalena Burnic...
Skontaktuj się
Mieszkanie, ul. Bolesława Chrobrego
Bolesława Chrobrego, Kwidzyn, pomorskie
zaktualizowane:
11 maja 2026
Mieszkanie, ul. Bolesława Chrobrego
Zaktualizowane: 11 maja 2026
440 000 zł 46,29 m² 9 505,29 zł/m²
Warto zadzwonić
wysokie zainteresowanie
parter/4
2
2015
parking publiczny / na ulicy
bardzo dobry
Zobacz na mapie
Piętro:
parter/4Liczba pokoi:
2Rok budowy:
2015Miejsce parkingowe:
parking publiczny / na ulicyStan mieszkania:
bardzo dobrySzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 440 000 zł (9 505,29 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Dostępne: kwiecień 2026
- Charakterystyka mieszkania: 46,29 m² (44 m² powierzchni użytkowej), 2 pokoje, 1 łazienka; stan: bardzo dobry
- okna: plastikowe
- Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 2015
- Rozkład mieszkania: piętro 0/4, jednopoziomowe
- Powierzchnia dodatkowa: balkon, piwnica
- Czynsz: 700 zł
- Wyposażenie: mieszkanie umeblowane, lodówka, piekarnik, płyta gazowa / elektryczna, zmywarka, pralka
- Kuchnia: z oknem
- Łazienka: prysznic
- Media: ogrzewanie: miejskie
- opomiarowanie wody, opomiarowanie ciepła
- Internet, telewizja kablowa
- Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
- Bezpieczeństwo: domofon/wideofon
- Miejsce parkingowe: parking publiczny / na ulicy
- Źródło: biuro nieruchomości: Keller Williams, zaktualizowane: 11.05.2026
- numer ogłoszenia: KW739500
Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej
Lokalizacja
- Adres: Bolesława Chrobrego, Kwidzyn, kwidzyński, pomorskie
Opis nieruchomości
Tylko w Keller Williams!
Szukasz mieszkania, które nie wymaga absolutnie żadnych nakładów finansowych? Chcesz uniknąć stresu związanego z remontem i rosnącymi cenami materiałów? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! I zanim powiesz, że to drogo, pomyśl chwilę za ile lokalny rynek proponuje nieruchomości w stanie deweloperskim a potem szybciutko pomyśl ile czasu zajmie ci znalezienie ekipy remontowej i sam remont!
Z przyjemnością prezentuję Państwu (...)