Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Mieszkania umeblowane Kwidzyn - Lista ofert sprzedaży i wynajmu

12 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

440 000 zł46,29 m² 9 505,29 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Tylko w Keller Williams! Szukasz mieszkania, które nie wymaga absolutnie żadnych nakładów finansowych? Chcesz uniknąć stresu związanego z remontem i rosnącymi cenami materiałów? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł48,10 m² 6 216,22 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe - Kwidzyn, ul. Słowackiego Oferujemy na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o łącznej powierzchni 48,1 m (wraz z piwnicą), położone na 4. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł32,82 m² 8 074,34 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Biuro akm nieruchomości posiada w swojej ofercie do sprzedania ciepłe i bardzo oszczędne, jedno pokojowe mieszkanie o powierzchni 32,82 m2 przy ulicy Braterstwa Narodów w Kwidzynie.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł98 m² 5 714,29 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

Mieszkanie 4pokojowe z kominkiem w Kwidzynie Na sprzedaż słoneczne mieszkanie o powierzchni 98m gotowe do zamieszkania. Wykończone jest w wysokim standardzie nie wymaga dodatkowych.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

329 000 zł43,10 m² 7 633,41 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Przytulne 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie | Centrum Kwidzyna | ul. Spółdzielcza Szukasz wygodnego i gotowego do zamieszkania mieszkania w sercu miasta? Przedstawiamy urokliwe.

Szczegóły ogłoszenia

257 000 zł42 m² 6 119,05 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne 3 pokojowe mieszkanie z balkonem, odzielną jasną kuchnią na ul Bema w Kwidzynie. II Piętro Nieruchomość o powierzchni 42m2+ 8,60m2 piwnica - przestronny salon - jasnej kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł100,63 m² 4 461,89 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1907

Tylko u nas! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 100,69 m2, usytuowane w klimatycznej kamienicy. Do mieszkania przynależy duża piwnica (28,80 m2), pomieszczenie gospodarcze oraz spiżarka.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł44 m² 36,36 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Biuro akm nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie w Kwidzynie na czwartym piętrze przy ulicy Warszawskiej. Mieszkanie składa się z salonu, osobnej kuchni, sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł67,80 m² 5 309,73 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Tylko w Keller Williams! Prezentujemy Państwu na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie na pierwszym piętrze w kamienicy. Mieszkanie składa się z 3 pokoi, kuchni, łazienki oraz przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł81,80 m² 5 978 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:8

 

Rok budowy:1910

Tylko w Keller Williams! Unikatowa Inwestycja: 82 m przestrzeni [ze skosami ok 125 m ] w Kamienicy z 1910r. w Centrum Kwidzyna. Choć w Księdze Wieczystej widnieje metraż.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł32,41 m² 8 639,31 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Biuro akm nieruchomości posiada w swojej ofercie do sprzedania ciepłe i bardzo oszczędne, jedno pokojowe mieszkanie o powierzchni 32,41 m2 przy ulicy Braterstwa Narodów w Kwidzynie.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł36 m² 44,44 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Biuro akm nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie w Kwidzynie na trzecim piętrze przy ulicy Staszica. Mieszkanie składa się z salonu, osobnej kuchni, sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grudziądzka

Kwidzyn,pomorskie

1 800 000 zł240 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż mieszkanie 240 m2, w samy centrum miasta, z zadaszonym parkingiem i wideo domofonem lokal posiada osobne wejściem przez klatkę schodową wraz z pomieszczeniem gospodarczym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Spółdzielcza

Kwidzyn,pomorskie

1 300 zł27 m² 48,15 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie o powierzchni 27 m na ul. Spółdzielczej 13. Mieszkanie jest w pełni wyposażone i umeblowane (m.in. w pralkę, lodówkę, płytę grzewczą, telewizor). Czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Stare Miasto,Kwidzyn

2 400 zł38 m² 62,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesny Apartament w centrum Kwidzyna z widokiem na piękną Katedrę. 2 pokoje duża łazienkaaneks kuchennywindakomórka lokatorska Czynsz: 2400 + opłaty Administracyjne 536,22+ prąd Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Toruńska

Hallera,Kwidzyn

600 000 zł63 m² 9 451,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Nowoczesne 3 pokoje z windą, balkonem i 2 piwnicami | nowe osiedle - Kwidzyn Szukasz mieszkania, do którego wprowadzisz się od razu, bez remontów, kompromisów i kiedyś coś z tym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wiślana

Bema,Kwidzyn

260 000 zł65 m² 3 975,54 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Tylko w Inhome Development! Szanowni Państwo, na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 65,40 m , zlokalizowane na pierwszym piętrze kamienicy przy ul. Wiślanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Podjazdowa

Stare Miasto,Kwidzyn

279 000 zł37 m² 7 538,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni ok. 37 m2, składające się z salonu, sypialni, niezależnej kuchni, łazienki oraz przedpokoju. Nieruchomość zlokalizowana w spokojnej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Toruńska

Hallera,Kwidzyn

329 000 zł60 m² 5 520,13 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Możliwość zamiany na mieszkanie 2 pokojowe w bloku. Mieszkanie na sprzedaż o powierzchni ok. 60 m2, składające się z 4 pokoi, kuchni, łazienki, toalety, przedpokoju oraz balkonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wspólna

Zacisze,Kwidzyn

2 500 zł52 m² 48,46 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni ok. 52 m2, położone na parterze w bloku w spokojnej i zielonej części Kwidzyna. Mieszkanie składa się z dwóch niezależnych pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zamkowa Góra

Stare Miasto,Kwidzyn

259 000 zł71 m² 3 655,61 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1905

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni ok. 71 m2, składające się z 3 pokoi, 2 łazienek oraz kuchni. Nieruchomość położona na 1 piętrze w kamienicy. Szukasz nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kwidzyn

Kwidzyn,pomorskie

309 000 zł49 m² 6 306,12 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż zadbane mieszkanie o powierzchni 49 m , zlokalizowane na 4 piętrze w bloku przy ul. Kołłątaja w Kwidzynie. Mieszkanie sprzedaje w pełni umeblowane. 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Kwidzyn

Zatorze II,Kwidzyn

390 000 zł74 m² 5 285,27 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości nuk home nieruchomości ubezpieczenia kredyty w Kwidzynie przedstawia mieszkanie zlokalizowane w bloku na osiedlu Zatorze II w Kwidzynie. Mieszkanie to ma powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piłsudskiego

Stare Miasto,Kwidzyn

355 000 zł67 m² 5 290,61 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Tylko w Inhome Development! Szanowni Państwo, na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe w Kwidzynie w wyremontowanej kamienicy! Przestronne i funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krańcowa

Zatorze I,Kwidzyn

355 000 zł61 m² 5 789,30 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

3 pokoje | 61 m | ul. Krańcowa | 4 piętro | 370 000 zł - okazja! Na sprzedaż ustawne i jasne mieszkanie o powierzchni 61,32 m , położone przy ul. Krańcowej. Lokal znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Grudziądzka

Kwidzyn,pomorskie

329 000 zł98 m² 3 350,31 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie dwupoziomowe w Kwidzynie - ul. Grudziądzka ; 98,2 m ; 1piętro ; Wysoki standard wykończenia Przedstawiamy Państwu niezwykle atrakcyjną ofertę sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kwidzyn

Kwidzyn,pomorskie

400 000 zł59 m² 6 772,77 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Przestronne 3 pokojowe mieszkanie W świetnej lokalizacji! Biuro nieruchomości nuk home nieruchomości ubezpieczenia kredyty w Kwidzynie przedstawia ofertę sprzedaży spółdzielczego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hallera

Bema,Kwidzyn

285 000 zł44 m² 6 547,21 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Oferujemy wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 44 m , które łączy komfort, funkcjonalność i elegancki design. Dzięki przemyślanemu układowi oraz wysokim sufitom (280 cm) wnętrze jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sokola

Kwidzyn,pomorskie

410 000 zł56 m² 7 321,43 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Rezerwacja Na sprzedaż mieszkanie w spokojnej okolicy! Mieszkanie 56 m , 3 pokoje, kwidzyn ul. Sokola. Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 56 m , zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chopina

Kwidzyn,pomorskie

185 000 zł43 m² 4 279,44 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Słoneczne mieszkanie na sprzedaż 2 pokojowe w samym centrum Kwidzyna. Zadbana kamienica - mieszkanie zlokalizowane na I/II piętrze. Składające się z dwóch pokoi, łazienki, osobnej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kwidzyn

Stare Miasto,Kwidzyn

289 000 zł43 m² 6 720,93 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Szanowni Państwo, na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 42,36 m zlokalizowane w Kwidzynie - idealne dla osób ceniących ciszę, spokój i wygodę codziennego życia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kwidzyn

Zatorze I,Kwidzyn

369 000 zł54 m² 6 833,33 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Tylko w Inhome Development! Szanowni Państwo, na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,7 m , usytuowane na parterze w bloku w Kwidzynie przy ulicy Szerokiej. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kamienna

Hallera,Kwidzyn

1 900 zł38 m² 50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! Do wynajęcia mieszkania w pięknie wyremontowanym domu przy ulicy Kamiennej 6. Mieszkania bezczynszowe jedno i dwupokojowe z dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Kwidzyn

Stare Miasto,Kwidzyn

498 000 zł88 m² 5 665,53 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1911

Tylko w Inhome Development! Szanowni Państwo, na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 88 m , położone na parterze kamienicy. Nieruchomość znajduje się w zadbanej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Kwidzyn,pomorskie

395 000 zł67 m² 5 895,52 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Tylko w Inhome Development! Szanowni Państwo, na sprzedaż mieszkanie w Kwidzynie, w bloku na parterze o powierzchni 67 m . Nieruchomość składa się z trzech pokoi, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Warszawska

Stare Miasto,Kwidzyn

490 000 zł70 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedmiotem oferty jest lokal mieszkalny położony na I- piętrze o powierzchni użytkowej 70m2 położony przy ul. Warszawska w Kwidzynie. Mieszkanie po kapitalnym remoncie, zostały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Warszawska

Kwidzyn,pomorskie

2 000 zł67 m² 29,85 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Tylko w Inhome Development! Szanowni Państwo, do wynajęcia mieszkanie w Kwidzynie na ulicy Warszawskiej! Lokal mieszkalny o powierzchni 67 m2 usytuowany jest na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Kwidzyn

Kwidzyn,pomorskie

1 800 zł74 m² 24,39 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Wynajęte! Biuro nieruchomości nuk home nieruchomości ubezpieczenia kredyty w Kwidzynie prezentuje mieszkanie zlokalizowane w bloku na osiedlu Zatorze II w Kwidzynie. Opis mieszkania: lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Staszica

Kwidzyn,pomorskie

260 000 zł37 m² 7 027,03 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Tylko w Inhome Development! Szanowni Państwo, na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni 37 m , położone w Kwidzynie przy ulicy Staszica. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Kwidzyn,pomorskie

220 000 zł40 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Szanowni Państwo, na sprzedaż urokliwe mieszkanie na parterze w Kwidzynie na ulicy Miłosnej! Mieszkanie przeszło kompleksowy remont, podczas którego wymieniono instalację elektryczną, zamontowano.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kwidzyn

Kwidzyn,pomorskie

360 000 zł53 m² 6 792,45 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Szanowni Państwo! Na sprzedaż mieszkanie na pierwszym piętrze o powierzchni 53 m w bloku w Kwidzynie! To przestronne i funkcjonalne mieszkanie składa się z korytarza, łazienki,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie