Garaż, ul. Hallera

Hallera, Kwidzyn, pomorskie

  • 76 000 zł
  • 18 m²
  • 4 222,22 zł/m²

Zdjęcie

Dawid

Skontaktuj się

Garaż, ul. Hallera

Hallera, Kwidzyn, pomorskie

zaktualizowane:
18 maja 2026

76 000 zł

18 m²

4 222,22 zł/m²

Garaż, ul. Hallera

Zaktualizowane: 18 maja 2026

76 000 zł 18 m² 4 222,22 zł/m²

Skontaktuj się, zanim wzrośnie

średnie zainteresowanie

Rodzaj budynku:
garaż
Przeznaczenie:
magazynowe
Powierzchnia działki:
134 m²
Kondygnacje:
1

Rodzaj budynku:

garaż

Przeznaczenie:

magazynowe

Powierzchnia działki:

134 m²

Kondygnacje:

1

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: budynek użytkowy na sprzedaż
  • Cena: 76 000 zł (4 222,22 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępny: natychmiast
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Budynek: 18 m²
  •   garaż, 1 piętro; rok budowy: 2005; stan: bardzo dobry
  •   pokrycie dachu: blacho-dachówka
  •   przeznaczenie magazynowe
  • Działka: 134 m²
  •   dojazd drogą utwardzoną, działka nieogrodzona
  • Media: prąd
  • Miejsce parkingowe: własny parking
  • Źródło: ogłoszenie prywatne, zaktualizowane: 18.05.2026

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Oferuję garaż o powierzchni 18 m², idealny do przechowywania pojazdu lub innych przedmiotów.
Garaż znajduje się przy ulicy Hallera za budynkiem nr 15
Ogłoszenie prywatne bez pośredników ,
cena do negocjacji
serdecznie zapraszam do kontaktu.

Agent

Dawid

535 229...

535 229 568

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Dawid

535 229...

535 229 568

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości